Házedla


 

     
Vánoční házedla Trmice 2012  

Prvního prosince měl v plánu náš klub uspořádat soutěž házedel, kterou tentokrát vzal na sebe Jirka Tůma a zhostil se akce výborně. Před 9 hodinou se většina účastníků rozlétávala po tělocvičně v Trmicích.....

 

Vánoční házedla Trmice 2010  

V sobotu 4.prosince jsme uspořádali soutěž házedel pro žáky, kterou jako v minulých letech sponzoroval Pavel Štern a Václav Řípa za VR technik. Přihlášeno bylo celkem 31 dětí ve věku od 2 do 15 let z klubů RMK Krupka,  RCK Krupka , Křešany , Ústí n/Labem a Severky

 

Házedla v Krupce 2010  

V sobotu 6.listopadu dopoledne uspořádal Klub raketových modelářů z Krupky tradiční soutěž házedel, kterého jsme se zúčastňovali s kroužkem.  Letos jsem tam vyrazil rovněž a nebyl jsem sám.

 

Vánoční házedla Trmice 2009  

V sobotu 5. prosince uspořádal náš klub soutěž házedel v Trmicích. Byla pod patronací fy Genope a VR technik. Spolupořadatelem měl být i ústecký klub, ale žádní aktivní pořadatelé nepřišli a tak vše zůstalo na našem klubu.

 

Vánoční házedla Trmice 2008  

V trmicích se konala soutěž házedel. Byl to již 8. ročník s jedinou změnou, že pořadatelem byl podle kalendáře ústecký klub a sponzoři stejní- Pavel Štern s firmou Genope a Václav Řípa z prodejny VR Technik.

 

  Chlumecké házedlo 12.4.2008  

Tak jako každý rok se druhou dubnovou sobotu konala soutěž číslo 249 Chlumecké házedlo.

 Bedlivě jsme sledovali předpověď počasí, která nebyla nikterak příznivá. V noci na sobotu se přews Ústecký a Karlovarský kraj přehnala silná bouřka doprovázená silným větrem a místy i krupobitím.

 

  Vánoční házedla Trmice 8.12.2007  


  Poslední naší plánovanou akcí v tomto roce byl již 7. ročník Vánočních házedel.Tak jako v předchozích letech se na akci podíleli sponzoři Pavel Štern se svou firmou Genope a Václav Řípa ved. prodejny VR Technik. Na soutěž se přihlásilo celkem 47 soutěžících z klubů RMK Krupka, RC Model Krupka, z Řešic, Ústí n/Labem a Chlumce.

 

  Házedla Krupka 17.11.2007  

Začala zima a tak nás počasí zahnalo do hal. První takovou akcí bývá soutěž házedel v Krupce, kde místní hala svou velikostí vyhovuje těmto modelům. My jsme se vypravili s částí kroužku a udělali jsme dobře.

 

 

Chlumecké házedlo 14.4.2007

 
Dne 14.4.2007 se na letišti Užín konala akce, pořádaná MK Severka-Chlumec uvedená v Národním kalendáři leteckomodelářských akcí pod číslem 219 Chlumecké házedlo. Ačkoli byl plánovaný začátek ohlášen na 10:00 , již od osmi hodin se začali scházet ( sjíždět ) modeláři , aby ještě na poslední chvíli natrénovali a doladili své stroje na soutěž. Předpověď počasí slibovala jasný a slunný teplý den. Cheap Polo Ralph Lauren ralph lauren polo shirts sale Cheap Polo Shirts for Men Polo Long Sleeve Shirts Best Long Sleeve Polo Shirts wedding dress online shop jovani prom dress knee length prom dresses yellow cocktail dresses best wedding dress designers knee length prom dresses long sleeved evening dresses sexy cocktail dress  

 

Chlumecké házedlo 15.4.2006

 
Tato soutěž byla v kalendáři uvedena pod číslem 71/5 a to na datum 15. 4. 2006.  Počasí den před soutěží nebo ještě lépe večer vůbec neodpovídalo předpovědi. Liják, replik hodinky který byl zde v Ústí, vypadal, že potrvá i v sobotu. Zdání, ale klame a sobotní ráno bylo krásně slunečné. Toto počasí nám vydrželo po celý den soutěže.